Srpen 2014

Žvastání

7. srpna 2014 v 22:35 | Vendy Šperová |  Of my life
Každý máme svoje plány. Stýská se mi po telefonu. Po androidu. Po instagramu! Můj plán je ten projekt 365 dní. Jedné fotografie každý den v roce. Mrzí mě myšlenka, že mi uběhlo tolik okamžiků a já na ně můžu jen myslet, vzpomenout si a nechat zrnko času, aby umožnilo erozi oné vzpomínky, která dík tomu zaroste do jiné formy.

Psát si zase deník. Každý den.
Vypisovat se o škole. O druháku.
Dělat si čas na učení.
Jazyky.
Zpěv.
Tumblr.
Focení.
Pravidelné běhání.
Čtení těch knížek, co mám v plánu.
To stíhat v jednom dni, hm. Mít tak diář. Teď si ho kupovat by bylo nejspíše zbytečné, když bych nevyužila ani polovinu.

Prokastinace...
"Jsi moje prokletí."
"Slabí podlehnou."

Uvažuji, že si stěžuji, ale nezačala jsem. Vymlouvám se na to, co mi chybí k uskutečnění, ale nesnažím se to udělat i jinak. Když bych chtěla hledám cestu, nečekám až mi něco přijde pod ruku samo od sebe. Netuším jak vyjádřit tuto myšlenku.
Naw, sometimes I fell like a lazy duck.
Komolenina.
Necitelný nepotvrzený zánět močových cest...

Skládka

6. srpna 2014 v 18:42 | Vendy Šperová |  Nezařazené
Spamy, reklamy, řetězáky, žádosti a jiné p*čoviny, které se nebudou vztahovat k blogu nebo konkrétnímu článku, pod který píšete, pište SEM!
Nebo vám natrhnu řitě, pokud tohle neodešlete do patnácti minut dalším deseti přátelům. Objevím se ve tvým pokoji, když budeš spát, do zadku ti narvu svoji pěst na sucho a všechny sračky z ní ti narvu do držky, aby to bylo to poslední co ochutnáš než tě svážu, vytrhám ti nehty z živé tkáně a podél žil ostrými tahy žiletkou udělám linku, kterou ti pak všechny žíly a cévy vytrhám až z nich krev bude cákat a ony budou jen tak vlát než je sním jako makarony.
Dělám si prdel. Čím to tak je, že mě baví být tak morbidní. 0:) No jo vlastně. Ta brigáda. Vysaje emoce...
Co sem patří? :
SPAMY - něco, co akorát překáží a nikdo to stejně nečte, třeba ten "fantastický" příspěvek od askdb níže, prostě nezájem
REKLAMY - nepotřebuje popis
SRAČKY - bez vyjádření, když někdo bude až moc sprostý nebo netaktní
...
POKUD SE VÝŠE ZMÍNĚNÉ BUDE NACHÁZET JINDE NEŽ-LI POD TÍMTO ČLÁNKEM, MAŽU A HLAVNĚ BLOKUJI.
Děkuji.
Thank you.
Danken Sie.


Autoportrét -jen já, nic zajímavého-

6. srpna 2014 v 18:05 | Vendy Šperová |  Lidé
Každý, kdo mě má v přátelých na facebooku ví, že nejčastěji jsou moje fotografie černobílé. A schází kus obličeje, hahahah! Nějak se v ní cítím jistější. Je to jako mít odstup. Roušku. A je fuk, zda jste na té fotografii nazí. Zdůrazňuje to i emoce. Stavy mysli. Poukáže a odkáže.
Ale teď s těma efektama trochu experimentuju. nepoužívám retuš, neumím to, snaha byla. Jen pár jizviček dokážu odstranit. nemám photoshop nebo photofilter. Ale i tak si jde poradit, no ne?
Dost keců.